Clarius

Bezprzewodowe Skanery Ultrasonograficzne

Szerokie zastosowanie

Skanery Clarius perfekcyjnie nadają się do szybkiego obrazowania całego ciała, jak również do bardziej zaawansowanych procedur medycznych wymagających zarówno specjalistycznej wiedzy jak również specjalistycznego sprzętu. Skanery Clarius posiadają szeroką gamę zastosowań w wielu dziedzinach diagnostyki od badań brzucha po badania okulistyczne.

Zaawansowana technologia

Zaawansowane tryby obrazowania wspierane przez systemy AI oraz wysoka jakoś skanera pozwalają na uzyskanie obrazu, który może konkurować z tym uzyskiwanym na pełnowymiarowych aparatach USG.

Ułatwiona współpraca

Dzięki nieograniczonemu miejscu w chmurze, skanery Clarius idealnie sprawdzają się w środowiskach, gdzie opiekę medyczną sprawuje duża ilość osób. Dzięki przechowywaniu danych pacjentów oraz obrazów z badania w chmurze, jak również możliwości dzielenia obrazu z jednego skanera na wielu urządzeniach smart, wielu lekarzy może jednocześnie obserwować zabieg, umożliwiając uzyskanie jak najlepszej diagnozy. Clarius Live umożliwia oglądanie obrazu ze skanera w dowolnym miejscu za pomocą Internetu.

Bezpieczeństwo przechowywania plików

Korzystanie z chmury Clarius (Clarius Cloud) umożliwia zapisywanie oraz dostęp do badań po zalogowaniu się na konto Clarius. Przechowywanie danych w chmurze Clarius jest darmowe i nie wymaga subskrypcji, co więcej firma Clarius przykłada szczególną uwagę do bezpieczeństwa, dzięki czemu przesyłane dane są bezpiecznie magazynowane. Clarius zapewnia dowolność w wyborze miejsca przechowywania danych, które mogą być zapisywane bezpośrednio na urządzeniu smart, serwerze DICOM lub w chmurze Clarius.

Szybsza diagnoza

Dzięki bezprzewodowemu designowi Skanery Clarius idealnie sprawują się w szpitalnych oddziałach ratunkowych. Urządzenie, w przeciwieństwie do pełnowymiarowych USG, już po kilku sekundach jest gotowe do badania, co umożliwia jeszcze szybszą diagnozę. Ponadto sterowany za pomocą AI system udoskonalania obrazu zapewnia dobrą jakość obrazu od razu po przyłożeniu skanera, bez potrzeby ręcznego dostosowywania parametrów, co dodatkowo usprawnia badanie. Dzięki wykorzystaniu urządzeń mobilnych, obsługa skanera jest intuicyjna i prosta, a głębokość czy jasność można zmienić zaledwie przesuwając palcem.

Łatwa dezynfekcja

Ponieważ Skanery Clarius nie posiadają kabli i posiadają stopień ochrony IPX7, ich czyszczenie jest wyjątkowo proste, wystarczy jedynie zanurzyć skaner w odpowiednim środku dezynfekującym. Brak kabli dodatkowo ułatwia deznyfekcję oraz zmniejsza również ryzyko potknięcia, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo w ruchliwych warunkach szpitalnych.

Bezprzewodowy
Skaner Ultradźwiękowy
Również dla Lekarzy Weterynarii

• Intuicyjna i łatwa w użyciu aplikacja
• Presety dedykowane dla zwierząt
• Najwyższa jakość obrazu
• Wygoda – bez kabli
• Współpraca z iOS i Android

C7 Microconvex Vet

C3 Convex Vet

L7 Linear Vet

Akcesoria