Anatomage Table

Anatomage Table

Anatomage Table jest najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem wizualizacji anatomii człowieka. Sprzęt ten jest niezwykle ceniony przez wiele wiodących szkół i placówek medycznych w Polsce i na świecie. Okazał się niezawodny w ponad 10.000 klinikach na całym świecie. Ze względu na swoje innowacyjne podejście do prezentacji anatomii był wielokrotnie wyróżniany przez słynne na całym świecie konferencje TED, PBS, Fuji TV. Kształt stołu operacyjnego ze wsparciem znanego radiologicznego oprogramowania Anatomage wraz z bogatymi treściami klinicznymi wyróżnia Anatomage Table od jakiegokolwiek innego systemu obrazowania na rynku.

Dokładna i rzeczywista anatomia

Anatomage Table jest jedynym w pełni segmentowanym modelem układu ludzkiej anatomii 3D. Oznacza to, że użytkownik jest w stanie zobaczyć anatomię człowieka całościowo, jak również fragmentarycznie wybierając konkretny układ lub część ludzkiego ciała. Co więcej, możliwe jest również powiększenie nawet najmniejszych struktur anatomicznych człowieka. Użytkownicy mogą wizualizować anatomię dokładnie tak samo jak na zwłokach. Poszczególne struktury są rekonstruowane w dokładnym obrazie 3D oraz przedstawione w pełni interaktywnie i w naturalnej wielkości na ekranie dotykowym.

Więcej funkcji Anatomage Table

Narzędzie edukacyjne o potężnej skuteczności

Anatomage Table pozwala uczestnikom kursu na interakcje z „żywym” organizmem w wersji cyfrowej. Szczegółowość i bogate treści platformy edukacyjnej zwiększają zainteresowanie oraz uwagę osób szkolonych, co prowadzi do zwiększenia efektywności programów edukacyjnych.

Zwiększenie standardu placówki

Anatomage Table jest przykładem zaawansowanej technologii pozwalającej na zwiększenie standardu instytucji. Studenci, rezydenci czy lekarze z długoletnim stażem będą pod wrażeniem zaawansowanej technologii wykorzystanej w tym urządzeniu. Co ważne, Anatomage Table jest w pełni kompletnym sprzętem, który od razu po włączeniu jest gotowy do pracy, co ogranicza koszty pracy do minimum. System ten sprawi, że Twoja placówka osiągnie poziom lidera technologicznego w Twojej społeczności.

Wysoka jakość pracowni radiologicznej ratunkowa

Wersja kliniczna Anatomage Table jest oprogramowaniem radiologicznym zarejestrowanym przez amerykańskie FDA. Jest kompatybilny z dowolnymi metodami obrazowania danych takimi jak CT czy MRI, współpracuje także 
z systemem PACS. Anatomage Table oferując najwyższa jakość może służyć jako system oceny radiologicznej zarówno do celów klinicznych jak i edukacyjnych.

Więcej funkcji Anatomage Table