BODYWORKS|Eve®

BODYWORKS|Eve®

BODYWORKS|Eve® to ultrarealistyczny symulator pacjentki przeznaczony do interaktywnego szkolenia ze scenariuszy USG Point of Care (PoCUS).

Eve zawiera ponad 100 przypadków z wykorzystaniem prawdziwych skanów pacjentów i ponad 10 000 zmian patologicznych w ultrasonografii serca, płuc, przez brzusznej i miednicy.

BODYWORKS|Eve® został zaprojektowany z myślą o potrzebach szkoleniowych pracowników służby zdrowia, którzy chcą ćwiczyć PoCUS w medycynie ratunkowej i intensywnej opiece medycznej.

W zestawie znajduje się kompleksowy moduł szkoleniowy dotyczący COVID-19.

Elastyczne nauczanie wspomagane uczeniem się

BODYWORKS|Eve® zapewnia dostęp do rzeczywistych szkoleń opartych na pacjentach, podczas których lekarze mogą samodzielnie analizować przypadki i we własnym tempie. Ponad 100 przypadków pacjentów z wykorzystaniem prawdziwych skanów pacjenta rozwinie umiejętności diagnostyczne i rozpoznawanie powszechnych nieprawidłowości w medycynie ratunkowej, aby kierować oceną i podejmowaniem decyzji dotyczących skierowania pacjenta lub wypisania ze szpitala.

Rozszerz naukę złożonych diagnoz poprzez scenariusze

Tablet instruktora umożliwia nauczycielowi uruchamianie scenariuszy „w locie” i łatwą zmianę stanu pacjenta i poziomu ciężkości w celu oceny testu i umiejętności podejmowania decyzji. Korzystając z tabletu, nauczyciel może natychmiast zmienić patologię, nasilenie patologii, częstość akcji serca pacjenta i/lub częstość oddechów na USG.

Wykonywanie rzeczywistych badań pacjentów

Skanuj w czasie rzeczywistym od obojczyka do miednicy z płynnym przejściem między sondą sercową i brzuszną. Stworzono wiele modeli patologii, aby ułatwić ocenę ultrasonograficzną pacjentów z zaburzeniami strukturalnymi i czynnościowymi.

Konfigurowalna lista pacjentów

Nauczyciele mogą tworzyć własne przypadki pacjentów z dowolnej patologii w systemie i tworzyć dostosowane do potrzeb informacje kliniczne. Nauczyciele mogą również łatwo uzyskać dostęp do swoich spersonalizowanych pacjentów z tabletu, dzięki czemu badania są bardzo zróżnicowane pod względem treści i proste w obsłudze.

COVID-19 moduł płuc i serca

Grono naszych lekarzy oraz zespół programistów pracowali przez całą dobę, aby wydać wersję naszego symulatora treningowego BODYWORKS|Eve® z modułem szkoleniowym COVID-19. Urządzenie jest wykorzystywane przez klinicystów na całym świecie. BODYWORKS|Eve® umożliwia szybkie nabywanie i ćwiczenie umiejętności w zakresie ultrasonografii płuc.