HEARTWORKS®

HEARTWORKS®

HEARTWORKS® oferuje szereg symulatorów do echokardiografii przezklatkowej (TTE) i przezprzełykowej (TEE) i jest uważana za najbardziej dogłębną i realistyczną symulację pracy serca dostępną obecnie na rynku.

HEARTWORKS® umożliwia użytkownikom zdobycie szczegółowej wiedzy na temat anatomii i struktur serca poprzez wysoce realistyczny i w pełni interaktywny model ludzkiego serca.

Program obejmuje obszerny podręcznik anatomii z oznakowanymi ponad 135 strukturami wewnątrzsercowymi.

Realistyczne skanowanie TEE

Wykonuj realistyczne badania TEE za pomocą sondy TEE z kontrolą ante i retroflex, zgięcia bocznego i rotacji wielopłaszczyznowej.

System zawiera widoki obrazowania o złotym standardzie dla każdego z dwudziestu sześciu standardowych płaszczyzn obrazowania TEE, co oznacza, że uczestnicy szkolenia mogą nauczyć się akwizycji tych widoków bez konieczności nadzoru nauczyciela.

Realistyczne skanowanie TTE

Używając Eve, naszego ultrarealistycznego manekina, uczestnicy szkolenia mogą nauczyć się, jak pozyskiwać obrazy przy użyciu kluczowych punktów orientacyjnych, aby znajdować okna obrazów i kompensować przeszkody, tak jak w prawdziwym życiu.

System zawiera widoki obrazowania o złotym standardzie dla każdego z dwudziestu standardowych płaszczyzn obrazowania TTE, co oznacza, że uczestnicy szkolenia mogą nauczyć się akwizycji tych widoków bez konieczności nadzoru nauczyciela.

Zrozumieć anatomię serca

W każdym przypadku znajduje się bardzo dokładne i interaktywne serce 3D, które można obracać, ciąć w dowolnym kierunku lub usuwać lub podświetlać dowolną ze 135 struktur wewnątrzsercowych.

Zintegrowany podręcznik zawiera dalsze informacje umożliwiające pełniejsze zrozumienie anatomii serca.

Powiąż obrazy z anatomią

W każdym przypadku istnieje anatomicznie dokładne i w pełni interaktywne serce 3D, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni zbadać i zrozumieć anatomię w odniesieniu do obrazów ultrasonograficznych.

Funkcje Dopplera i trybu M

Podobnie jak w przypadku ultrasonografów, HEARTWORKS® oferuje kolorowy, pulsacyjny i ciągły Doppler dostępny we wszystkich regionach wszystkich przypadków. A także M-Mode, Biplane oraz pakiet pomiarów i obliczeń z funkcją raportowania.

30 przypadków serca i płuc

HEARTWORKS® obejmuje szeroki zakres przypadków pacjentów, w tym zdrowe serce i płuca, różne stany chorobowe oraz kluczowe urządzenia kardiologiczne. Wszystko to może być odpytywane za pomocą Color, PW i CW Doppler, M-Mode.

Skuteczne testowanie

Platforma testowa HEARTWORKS®, START, umożliwia nauczycielom tworzenie standardowych lub dostosowanych testów dla uczniów i jest skutecznym narzędziem oceny, które można łatwo dostosować do wszelkich potrzeb szkoleniowych.

Zdalne uczenie

Wszyscy studenci mogą uzyskać zdalny dostęp do e-learningu, aby mieć pewność, że mogą kontynuować naukę w domu, przygotowując się do praktycznego szkolenia.

HEARTWORKS® Augmented Reality

HEARTWORKS® oferuje szereg symulatorów do echokardiografii przezklatkowej (TTE) i przezprzełykowej (TEE) i jest uważana za najbardziej dogłębną i realistyczną symulację pracy serca dostępną obecnie na rynku.

HEARTWORKS® umożliwia użytkownikom zdobycie szczegółowej wiedzy na temat anatomii i struktur serca poprzez wysoce realistyczny i w pełni interaktywny model ludzkiego serca.

Program obejmuje obszerny podręcznik anatomii z oznakowanymi ponad 135 strukturami wewnątrzsercowymi.

Rozszerzona Rzeczywistość

Rozszerzona Rzeczywistość (AR) jest teraz ekscytującą częścią uczenia się HEARTWORKS®. Dzięki AR opartej na tabletach studenci anatomii serca i echa mogą teraz zanurzyć się w cieszącym się uznaniem i anatomicznie prawidłowym sercu 3D HeartWorks.

Mogą trzymać go w dłoniach, obracać i zaglądać w głąb siebie, aby uzyskać niezrównane zrozumienie struktur i obrazów ultradźwiękowych.

HEARTWORKS® AR to wysoce przenośne rozwiązanie z wiernością symulatora HeartWorks zainstalowanego fabrycznie na tablecie Samsung. Wiele jego standardowych funkcji jest dostępnych w wersji AR, z wyborem trybów wyświetlania, w tym cięcie anatomiczne, oznaczanie i podświetlanie struktur oraz standardowe płaszczyzny USG serca.

Dzięki rozszerzonej rzeczywistościHEARTWORKS® możesz teraz uczyć się anatomii serca i USG w dowolnym miejscu. Możesz trzymać w dłoniach w pełni interaktywne i dokładne serce 3D, oznaczać struktury, ciąć w dowolnej płaszczyźnie i nakładać widoki ultrasonograficzne TEE i TTE. Jakość symulatora HEARTWORKS® i nauka wstępnie załadowana na przenośny tablet Samsung.

Specyfikacja programu HEARTWORKS® AR

• Bardzo dokładne i interaktywne bijące serce 3D, którym można manipulować, dotykając ekranu.
• Zapis EKG, który można wstrzymać lub przenieść do dowolnego punktu cyklu pracy serca.
• Pokrój serce 3D w dowolnej płaszczyźnie za pomocą łatwego w użyciu suwaka, plasterek można również zamocować i odwrócić.
• Usuń anatomiczną część serca 3D.
• Zdefiniowano ponad 135 struktur wewnątrzsercowych, które można wyróżnić w sercu 3D i na obrazie USG, każda z zaprogramowanym domyślnym widokiem dla optymalnego oglądania.
• W obrębie serca 3D można wyświetlać widoki obrazowania o złotym standardzie dla dwudziestu ośmiu standardowych płaszczyzn obrazowania TEE oraz dwudziestu standardowych płaszczyzn obrazowania TTE.
• Przezroczystość ultradźwięków nad sercem 3D można regulować za pomocą suwaka.
• Reprezentacja 3D sond TTE i TEE w każdym ze standardowych widoków obrazowania, którą można włączyć lub wyłączyć.
• Przezroczysta klatka piersiowa 3D nad sercem 3D ilustruje prawidłowe umieszczenie sondy TTE w przestrzeniach żebrowych.
• Wbudowany tekst pomocy dla każdej funkcji programu.
• Trzy tryby uruchamiania programu: tryb oglądania 3D, cel obrazu (AR) i płaszczyzna podłoża (AR).
• Tryb oglądania 3D jest trybem domyślnym. W tym trybie trójwymiarowy model serca jest wyświetlany na ekranie, dzięki czemu system może być używany bez kodu QR lub odpowiedniej powierzchni.
• Image Target Mode to jeden z dwóch trybów Augmented Reality (AR). W tym trybie trójwymiarowy model serca jest umieszczany w Twoim otoczeniu za pomocą wydrukowanego kodu QR.
• Ground Plane to drugi tryb AR. W tym trybie trójwymiarowy model serca jest umieszczany na odpowiedniej powierzchni w Twoim otoczeniu za pomocą aparatu.
• Łatwo łączy się z projektorem lub dużym ekranem za pomocą kabla HDMI i przejściówki HDMI na USB-C (brak w zestawie). Lub za pomocą funkcji dublowania ekranu, aby połączyć się z telewizorem.
• Standardowa 12-miesięczna gwarancja, nie obejmująca uszkodzeń ani utraty.